Droga Trapetonowa Rodzino,

Z ogromnym smutkiem i żalem jesteśmy zmuszeni przełożyć naszą tegoroczną edycję na kolejny rok. Od ponad 2 lat pracujemy nad realizacją tego wspaniałego festiwalu. W 2020 roku na przeszkodzie stanęła nam pandemia koronawirusa i pokrzyżowała plany, co nas nie załamało, i cały czas wierzyliśmy, że w 2022 w końcu się uda. Niestety pod koniec lutego dotarła do nas wiadomość o wojnie, która rozpoczęła się na Ukrainie. Dramat wojenny napawa nas ogromnym bólem i cierpieniem. Jednoczymy się ze wszystkimi uchodźcami i poszkodowanymi, w wyniku wojny.  W związku z trwającym na Ukrainie konfliktem, cały zespół TSB, partnerzy, artyści, producenci nie czują się komfortowo, organizując imprezę pośród tak wielkiego bólu, jaki odczuwają obecnie ukraińskie rodziny. Pomimo ogromnych wysiłków i wielomiesięcznej pracy, jestem nam ogromnie trudno Was o tym informować, ale wierzymy, że kolejna edycja w końcu nam się uda i będziemy mogli wspólnie bawić się w rytmie najlepszej latynoskiej muzyki.

Posiadacze biletów mogą rozpocząć procedurę zwrotu poprzez kontakt z info@trapeton.pl. Posiadacze biletów są zobowiązani do wypełnienia i wysłania formularza zwrotu (RETURN FORM). Procedurę zwrotu biletów można znaleźć tutaj

Niebawem podamy nową datę Trapeton Summer Bash Poland 2023! 

Bilety pozostają ważne na edycję 2023! Jeśli chcesz zwrócić bilety, skontaktuj się z dystrybutorem, u którego zakupiłeś bilet.