Dojazd

Gdańsk Airport

33min od terenu Festiwalu WIĘCEJ Jeśli potrzebujesz pomocy z lotami, hotelami i każdym rodzajem transportu. Skontaktuj się z naszym serwisem pomocowym dedykowanym dla Ciebie – travel@oldmusiclive.com

Wskazówki dojazdu

Chcesz zaplanować trasę? Ta strona pokaże Ci pełną trasę z Twojej lokalizacji do miejsca docelowego, wraz z możliwymi połączeniami. WIĘCEJ

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Linie tramwajowe: 8, 9, 68
Zachęcamy do korzystania z aplikacji “jakdojade” w celu planowania połączeń.
Aplikacja pokaże wam wszystkie możliwe połączenia z waszej lokalizacji do wybranej destynacji.
Bilety możecie zakupić bezpośrednio w aplikacji lub w automatach biletowych (płatność kartą lub gotówką), a także w kioskach i lokalnych sklepach spożywczych.

Autobusy

Zaplanuj swoją podróż z dowolnego większego miasta w Polsce i Europie do Gdańska za pomocą WIĘCEJ
Inne połączenia autokarowe i busy znajdziesz za pomocą platformy WIĘCEJ
Obydwie firmy oferują aplikację mobilną dla szybszego rezerwowania połączeń.

Taksówki

Potrzebujesz taksówki, żeby dojechać na Festiwal? Poniżej telefony do korporacji taksówek na terenie Gdańska:
  • Hallo Taxi Gdańsk tel.: +48 58 19 666
  • City Taxi Drivers Tanie Taxi tel.: +48 881 344 886
  • Neptun Taxi tel.: 800 170 700 / +48 58 19 686
  • AS Taxi tel.: +48 58 302 23 03 

Wynajem samochodów

Na krótkie dystanse w Gdańsku i okolicach, możesz skorzystać z serwisu wynajmu aut (na minuty) WIĘCEJ Jest to świetna alternatywa dla przewozu osób serwisów typu Bolt czy Uber, w podobnej randze cen. Na długie dystanse skorzystaj z wynajmu samochodów AVIS WIĘCEJ

Kemping

W niedalekiej odległości do Miasteczka Festiwalowego znajdują się dogodne miejsca kempingowe dla wszystkich uczestników Trapeton Summer Bash 2022! Rekomendujemy 2 miejsca w bliskiej odległości od terenu festiwalowego:

Samochodowy

Kemping Samochodowy

W obu rekomendowanych miejscach kempingowych możesz zwiększyć swój komfort korzystając z kempingu samochodowego.

Tents

Pole namiotowe

Idealne rozwiązanie dla międzynarodowych podróżników, wczasowiczów bez samochodów bądź osób, które dbają o środowisko wolne od pojazdów.
Pola namiotowe blisko terenu festiwalowego znajdują się zarówno na terenie Campingu „Stogi” nr 218 oraz Kempingu przy Wydmach.

Domki

Domki

Domki na terenie kempingów pozwolą Wam zamieszkać w umeblowanych pomieszczeniach i cieszyć się wszystkimi wygodami domu.

HOTELE

Poznaj ofertę hoteli, które polecamy w Gdańsku

Gdańsk Old Town

Hampton by Hilton ***

Ten niezobowiązujący hotel na Starym Mieście otoczony jest tradycyjnymi budynkami, sklepami i restauracjami. Jest on oddalony o 3 minuty spacerem od słynnej rzeźby Neptuna i 15 minut spacerem od dworca kolejowego Gdańsk Główny. Hotel znajduje się 20 min (10,7 km) od plaży na Stogach. ZAREZERWUJ

Stogi Beach Gdańsk

Hotel Galion ***

Hotel Galion położony jest w Gdańsku, zaledwie 15 minut od centrum, w spokojnej nadmorskiej dzielnicy, przy ujściu Śmiałej Wisły do Zatoki Gdańskiej. Hotel znajduje się 16 min (8,4 km) od plaży na Stogach. ZAREZERWUJ

At the festival grounds

Hotel Przy Wydmach

Hotel Przy Wydmach znajduje się na terenie festiwalu. Pokoje są świetną alternatywą dla noclegu w hotelu w pobliżu festiwalu. Na terenie hotelu znajdziecie szeroką ofertę noclegową dla fanów festiwalu na pobyty krótko i długoterminowe. ZAREZERWUJ

Gdańsk

Gdy wejdziesz na teren Festiwalu Trapeton już nigdy nie będziesz chciał wyjeżdzać, dlatego też zachęcamy Cię do zwiedzenia miasta Gdańsk podczas Twojego pobytu. To warto zobaczyć w Gdańsku: 12 zapierających dech w piersiach miejsc na dwu-dniowy wypad.

Gdańsk City

Miasto Portowe Gdańsk

Gdańsk to bez wątpienia jeden z najcenniejszych klejnotów Polski. Jako podróżnik będziesz mógł poznać jego historyczne znaczenie powiązane z portem oraz II Wojną Światową i jej wpływ na teraźniejszość, związaną z bogato rozwiniętą turystyką oraz komercyjnym klimatem. Odkryjesz jak wiele jest do zobaczenia oraz przeżycia w Gdańsku: najlepsze polskie tradycyjne restauracje oferują doskonałe jedzenie, a w wielu barach możesz zamienić dzień w noc.. Nie ma ograniczeń!

Gdańsk City

Zielona Brama

Czy jest lepszy sposób na wejście do tego miasta niż przez jedną z najpiękniejszych bram tego kraju? Zielona Brama to jedna z największych atrakcji turystycznych Gdańska. Ten piękny budynek, w stylu manierystycznym, stoi obok rzeki Motłąwy. Jego cztery łuki, były inspirowane architekturą ratusza Antwerpii w Belgii.

Gdańsk City

Muzeum II Wojny Światowej

Niezależnie od tego czy się pasjonujesz historią czy też nie, będziesz wiedział, że Polska była jednym z najważniejszych – a zarazem jedynym z najbardziej pokrzywdzonych – krajów podczas tego mrocznego etapu w historii. Z tego też powodu polecamy Ci odwiedzić Muzeum II Wojny Światowej, które ukazuje okropności wojny oraz Holokaustu.

Gdańsk City

Długi Targ

To właśnie tutaj, podziwiając fasdy budynków zrozumiesz, że był to obszar na którym mieszkali najbogatsi mieszkańcy Królewskiego Miasta Gdańska. Mieszkańcy Ci mieli uprzywilejowaną lożę, z której mogli oglądać egzekuje czarownic, heretyków oraz przestępców.. A wszystko to działo się właśnie w tym miejscu, możesz w to uwierzyć?

Gdańsk City

Fontanna Neptuna

Czy w mieście, które obejmuje morze, może brakować hołdu dla boga Neptuna? Nie zszokuje Cię rozmiar monumentu ani jego przeogromne zdobienia, być może właśnie na tym polega jego urok i potrzeba by zbliżyć się dokładnie abym odnaleźć jego esencję. A gdy już podejdziesz dostatecznie blisko, legenda fontanny szepnie Ci na ucho, że to właśnie Neptun przyczynił się do wynalezienia „Goldwassera” (słynnego gdańskiego likieru).

Gdańsk City

Dwór Artusa

Tuż przed Fontanną Neptuna znajduje się elegancki budynek, który dawniej służył jako miejsce spotkań kupców oraz centrum życia towarzystkiego. Dziś, oprócz tego, że jest turystyczą atrakcją, jest to również oddział Muzeum Historecznego w Gdańsku.

Gdańsk City

Kościół Świętej Marii

Z Dworu Artusa, tuż za budynkami, rozpoznacz szczyt największego ceglanego Kościoła w Europie. „Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny”, bo tak brzmi oryginalna nazwa kościoła, wymagała aż 159 lat budowy, a jej wnętrze może pomieścić 20 tysięcy osób!people.

Gdańsk City

Ulica Długa oraz Dom Uphagena

To właśnie tutaj znajdziesz prawdziwą różnorodność gastronomiczną: od prawdziwej neapolitańskiej pizzy po międzynarodowe sieci restauracji aż do tradycyjnych polskich potraw. Przechadzając się ulicą Długą z pewnością zauważysz przepiękny Dom Uphagena, którego fasady są spektakularnym dodatkiem do tej magicznej ulicy.

Gdańsk City

Złota Brama

Złota Brama została zbudowana w latach 1612 – 1614 na gotyckiej bramie z XIII wieku. Od tego czasu wraz z Bramą Wyżynną oraz Wieżą Więzienną stanowi ważny element dawnych fortyfikacji miejskich.

Gdańsk City

MOST MIŁOŚCI

Zakończ swój pierwszy dzień w Gdańsku podziwiając romantyczny zachód Słońca z Mostu Chlebowego, który obejmuje Kanał Raduń i łączy ulicę Kowalską z ulicą Korzenną.
Most ten znany jest również jako „Most Miłości”, gdyż tak jak inne mosty na świecie, most ten został obdarzony kłódkami, które przypieczętowują historię miłosną wielu par… Wydawać się może, że na Moście nie uda się już wcisnąć nawet szpilki, jednakże możliwe iż to właśnie Ty będziesz świadkiem kolejnej pary, która znajduje miejsce dla swojego świadectwa miłości.

Gdańsk City

WESTERPLATTE

To museum na otwartym powietrzu z zapierającym widokiem na Morze Bałtyckie, które przywołuje jeden z historycznyh epizodów, które zmieniły świat: to właśnie tutaj rozpoczęła się Druga Wojna Światowa. Wielki centralny plac z pomnikiem Obronców Wybrzeża składa hołd dla fortu 200 Polaków, którzy nie dłużej i nie krócej niż 7 dni przetrwali poteżną niemiecką ofensywę składającą się z 1500 żółnierzy.

Gdańsk City

OLIWA PARK

Historia tej wspaniałej zieleni zaczęła się pisać wraz z przybyciem zakonu Cysterów w 1186 roku w rejon potoku Oliwskiego. Z biegiem czasu zabudowania klasztorne i jego otoczenie przeistoczyły się w przepiękne ogrody, alejki, łąki i stawy, z których wiele zachoało się do dziś w swojej pierwotnej formie.