FAQ


Ogólne

Jeśli festiwal zostanie przełożony lub odwołany, karnety będą automatycznie honorowane w innym terminie. Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w festiwalu w nowym terminie, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 30 dni od ogłoszonej daty. Jeśli festiwal zostanie odwołany, karnety zostaną zwrócone bezpośrednio przez dystrybutora biletów. Nie jesteśmy odpowiedzialni za bilety zakupione od osób trzecich i niezweryfikowanych źródeł.

Zdecydowanie powinieneś zaplanować przybycie kilka godzin wcześniej na wszelki wypadek. Należy być przygotowanym na opóźnienia jeśli zdecydujesz się nie przestrzegać oznaczeń i nie będziesz postępować według zasad obsługi.

Proszę odwiedź naszą stronę i zapytaj w „Prasa/Zapytania Mediów”

Nie. Poza tym jest to totalnie przereklamowane. Powinieneś starać się używać mniej papieru.

Tak. Czas rozpoczęcia będzie opublikowany w naszym newsletterze oraz na naszej stronie TSB23 kilka dni przed rozpoczęciem festiwalu.

Wejdź w menu na naszej stronie i zobacz stronę dotyczącą Zasady na festiwalu.

ktualnie sprawdzamy dostępność plaży Stogi z miastem Gdańsk. Będziemy starali się co w naszej mocy aby festiwal odbył się podczas tego samego weekendu.

Nie. Znak towarowy TSB23 jest własnością intelektualną. Karnety, opaski na rękę nie mogą być wykorzystywane do celów reklamowych, promocyjnych, konkursów, loterii ani do żadnych innych celów komercyjnych. Nasi oficjalni sponsorzy używają naszego znaku towarowego TSB23 za wyraźną zgodą organizatorów festiwalu.

Artyści

Nie, line up może ulec zmianie.

Niestety nie możemy tego zagwarantować. Dostępność artysty zależy bezpośrednio od jego planów trasy koncertowej oraz aspektów związanych z logistyką. Postaramy się jednak aby LineUp nie uległ dużym zmianom oraz dodamy nowych, świetnych artystów

TAK, mamy jeszcze więcej do potwierdzenia.

Karnety i lista oczekujących

Nie. Będą jedynie dostępne karnety na 3 dni trwania Festiwalu.

www.eventim.pl

do potwierdzenia

3-dniowe GA / 3-dniowe Golden Circle / 3-dnioweVIP Salon / Bilety na wybrany dzień pierwszy (8.07), drugi (9.07), trzeci (10.07) oraz After Party / Skydeck (dostępne w 2022)

3-dniowa wejściówka na festiwal, wstęp dla osób w wieku powyżej 15 lat, wstęp na teren GA, szybkie przejście do strefy GC, Ominięcie głównej kolejki.

BIlety przedsprzedażowe gwarantują najniższą cenę. Reszta biletów będzie dostępna w wyższej cenie.

Zwrot pieniędzy odbywa się na żądanie (za pośrednictwem formularza)

Niestety nie możemy zagwarantować takich samych cen biletów. Biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie będziemy starali się wprowadzić potencjalne zmiany w minimalnym stopniu aby zapewnić atrakcyjne ceny biletów dla wszystkich.

Nie. Festiwalowy karnet obejmuje jedną opaskę noszoną przez cały weekend (czas trwania Festiwalu – 3 dni).

Tak. Informacja wymaga potwierdzenia

Nie. Musisz udać się do punktu, w którym zakupiłeś bilety i je zwrócić. Na TSB23 musisz zakupić nowy bilet

3-dniowa wejściówka na festiwal, wstęp dla osób w wieku powyżej 15 lat, wstęp na teren GA

3-dniowa wejściówka na festiwal, wstęp dla osób w wieku powyżej 15 lat, pełny dostęp do terenu festiwalu, szybkie przejście do strefy VIP, widok na scenę, darmowy catering, otwarty bar z piwem, napojami bezalkoholowymi i wodą, miejsca siedzące w strefie, prywatne łazienki, bezpłatny dostęp do sieci

Lista daje Ci możliwość uzyskania pierwszego dostępu do przedsprzedaży biletów. Przedsprzedaż to gwarancja najniższej ceny.

Tak

Co mogę zabrać ze sobą?

Sprawdź stronę obowiązujących zasad aby otrzymać informacje i przestrzegaj ich.

Jedzenie i picie

Tak, w obrębie tereny znajdziesz kilka stoisk z szeroką gamą wegańskiej i oraz bezglutenowej żywności dla osób z celiakią.

Nie, nie można wnieść sztućców ani przyborów kuchennych, ponieważ mogą stworzyć zagrożenie dla uczestników festiwalu.

Nie, nie możesz wejść do jedzenia ani picia z zewnątrz, ale w środku znajdziesz wszelkiego rodzaju stoiska z dużą różnorodnością jedzenia i napojów, dzięki czemu możesz spędzisz udany dzień. ami do

Sprzedawanie żywności: odwiedź naszą stronę kontaktową i zadaj pytanie w kategorii „Sprzedaż żywności”.

Nieletni

Impreza przeznaczona jest dla wszystkich powyżej 5 roku życia. - Uczestnicy powyżej 18 roku życia mogą wejść na teren Festiwalu bez dodatkowego zezwolenia - Uczestnicy w wieku 15-17 lat mogą uczestniczyć w imprezie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych (bez obowiązkowej asysty opiekuna). Przy wejściu należy okazać pisemne pozwolenie wraz z kopiami dokumentów tożsamości (osoby niepełnoletniej i opiekuna). - Osoby niepełnoletnie poniżej 15 roku życia mogą uczestniczyć w Festiwalu wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego. Osoba niepełnoletnia i opiekun prawny powinni okazać przy wejściu pisemną zgodę wraz z kopiami dokumentów tożsamości (osoby niepełnoletniej i opiekuna). - Dzieci w wieku od 1 do 5 lat nie mogą przebywać na terenie festiwalu.

Zgodnie z prawem, osoby niepełnoletnie poniżej 15 roku życia muszą przez cały czas przebywać w towarzystwie rodziców lub upoważnionej przez nich osoby dorosłej. Jeśli ochrona zobaczy osobę poniżej 15 roku życia bez osoby towarzyszącej, zostanie ona natychmiast usunięta z terenu festiwalu i nie będzie miała możliwości ponownego wejścia na teren festiwalu.

Zaopatrzenie nieletnich w napoje alkoholowe jest całkowicie zabronione. Osoby niepełnoletnie zostaną odpowiednio zidentyfikowane przy wejściu, a alkohol nie będzie serwowany w żadnym z barów. Jeżeli znajdziemy nieletniego w stanie nietrzeźwości lub odurzenia narkotykowego, zostanie on wydalony z lokalu i oddany do dyspozycji właściwych władz.

Nie, tylko osoby powyżej 18 roku życia mają dostęp do strefy VIP.

Upoważnienie można wydrukować w sekcji „BILETY” na naszej oficjalnej stronie internetowej. Należy wypełnić i dostarczyć upoważnienie wraz z kserokopią dowodu osobistego / PASZPORTU zarówno rodziców, jak i osoby małoletniej, aby wejść na teren festiwalu, będąc opiekunem odpowiedzialnym za wszelkie czyny małoletniego. Upoważnienie to musi być podpisane przez ojca, matkę lub opiekuna prawnego małoletniego, który przyjmuje pełną odpowiedzialność za dostęp małoletniego do lokalu. Podobnie zarówno małoletni, jak i towarzyszący mu opiekun prawny muszą przedstawić dokument, który je identyfikuje (dowód osobisty, legitymacja, paszport).

Tak, jeśli jesteś w wieku 15-17 lat musisz dostarczyć pisemną zgodę podpisaną przez rodziców/opiekunów prawnych na udział w festiwalu. Zgodę należy okazać przy wejściu wraz z kopią dowodu osobistego/paszportu Twojego i opiekuna .

Jeden opiekun może mieć pod swoją opieką maksymalnie 5 dzieci/nastolatków. Dla każdego z uczestników należy złożyć przy wejściu na teren festiwalu oddzielne dokumenty wraz z dokumentami tożsamości.

COVID-19

Zgodnie z wymogami, na dzień dzisiejszy uczestnika obowiązuje pełne szczepienie COVID-19 lub negatywny wynik testu COVID-19 wykonany w ciągu 72 godzin. Każda osoba kupująca bilet na tę imprezę zobowiązana jest do przestrzegania wymogów i przepisów związanych z epidemią COVID-19 obowiązujących w dniu imprezy.