Wszystkie przedstawione aktywności zostały opracowane wraz z naszym zespołem ochrony, aby zapewnić Wam jak największe bezpieczeństwo podczas Festiwalu.

Festiwal

Siatkówka

Przyjdź i ciesz się porannymi turniejami siatkówki, które organizujemy, abyś mógł się cieszyć możliwością zdobycia tytułu drużyny regionu. Więcej informacji będzie dostępnych wkrótce.

Festiwal

QCZAJFITNESS

Pozwól swojemu ciału jednocześnie tańczyć i ćwiczyć z najbardziej energetycznym trenerem motywatorem w Polsce! QCZAJ i trenerzy z QCZAJteam będzą częścią nowej przygody, przygotowanej specjalnie dla Was! #UkochojSie! i #inowytrwaj
Więcej informacji będzie dostępnych wkrótce.

Festiwal

Zajęcia Zumby

Każdy i każde ciało!
Każde zajęcia z Zumby są zaprojektowane, tak aby zgromadzić jak największą ilość ludzi, którzy będą chętni dołączyć do zabawy i wypocić się razem.  Zbuduj niezapomniane przyjaźnie, dziel się doświadczeniami, bądź razem, zjednoczony w wakacyjnej zabawie grupowej.

Podczas niezapomnianej zabawy podczas Trapeton Summer Bash będziesz miał okazję doświadczyć różnorodnych zajęć ZUMBA®, zajęć z jogi dla rannych ptaszków, słońca, plaży oraz morza, a także innych ekscytujących aktywności. Więcej informacji będzie dostępnych wkrótce.

Festiwal

Zajęcia z Tańca Latynoskiego

Naucz się technik tańca latynoskiego wraz z międzynarodowymi nauczycielami, którzy pokażą Ci jak się odpowiednio poruszać. Więcej informacji będzie dostępnych wkrótce.

Festiwa

Sztuka

Więcej informacji będzie dostępnych wkrótce.

Festiwal

Diabelski Młyn

Poczuj wszystkie możliwe emocje na szczycie Diabelskiego Młynu, podziwiając wspaniałe piaszczyste widoki na całe Morze Bałtyckie. Więcej informacji będzie dostępnych wkrótce.

Outside

kinder Garden

Więcej informacji będzie dostępnych wkrótce.